Vítejte na stránkách GanG clanu, oficiálního CS 1.6 clanu.
                 
 V novém složení se opět hlásíme zpátky na CS scéně. V první řadě bychom rádi nalákali nové členy, kteří mají aspoň nějaké zkušenosti s 3D akčními hrami. Přihlášky zájemců s nějakými těmi zkušenostmi rádi uvítáme. Cvičení na oficiálních mapách nemáme prozatím rozplánováno, záleží ještě na dohodě.

Máte zájem o vstup k nám do clanu?Kontaktujte nás buďto na fóru tohoto webu, na gangcs@seznam.cz, nebo na ICQ 581-023-381.


Counter Strike 1.6                                      Patch V23b
patch-     NE                                                velikost- 22,2 MB
Velikost- 295 MB                                         NS patch v23b download
Stáhni Counter Strike 1.6


      Google vyhledávání

 

 
 

Novinky

PageRankSeznam S-RankAlexa RankJyxoRankCompete Rank

Don't CHEAT!!! "Můžete skončit s nožem v hlavě!!!"
Counter-StrikeV čínské provincii Jilin došlo k vážnému poranění hlavy jednoho z návštevníků tamější internetové kavárny ostrým předmětem.Jednoho ze zákazníků, který hrál v herně CSko, napadl útočník kvůli podozření z cheatingu. Kvůli zapnutému wallhacku probodl cheaterovi hlavu velkým kuchyňským nožem. Nůž byl do hlavy zaražený tak velkou silou, že přez ní skoro úplně prošel. Čepel zázrakem nezasáhla žádnou důležitou část mozku a po víc jak 10 hodinové operaci se nůž podařilo odstranit. Dotyčný cheater by měl dokonce z celého incidentu vyjít bez trvalých následků.

Doktor, který mladíka operoval, se vyjádřil, že šance na prežití takovéhoto útoku bez vážnejších následků je asi tak jedna ku tisíci.
Toto "ponaučení" zřejme tohoto hráče udrží od her nejakou dobu a v budoucnosti si už asi raději rozmyslí, jestli bude cheatovat.


10 Let od prvního vydání CS!!!!
Hry
10 Let od prvního vydání CS!!!!


Ano v červnu 1999 bylo výdáno První CS a to Counter Strike 1Beta
Proto valve gratulujeme a jako dárek pořád hrajeme tuto hru.

Pozor na krádež steamu! Bezpečnost
Pozor na krádež steamu!

Portál United-Games dnes upozornil na nový virus, který krade vaše steam accaunty, pokud vás zajímá co dělat a nedělat.... Od někoho koho máte ve friends (přátelých) vám dojde zpráva s odkazem na rapidshare, odesílatel ani netuší, že vám zprávu poslal. V archivu na rapidu jsou údajně dvě fotografie a
jeden soubor. .exe


Dne 17.4. 2010 byl založen tento web